Vijftig jarig Streekpark Klein Oisterwijk ontvangt Bravo Brabant!

Publicatiedatum: 15-05-2017

Streekpark Klein Oisterwijk is al jarenlang een begrip in Oisterwijk én heel Het Groene Woud. Al vijftig jaar om precies te zijn! Dit bijzondere jubileum viert het recreatiepark op 19 mei met relaties en betrokkenen.

Het Groene Woud feliciteert familie Jonkers en iedereen die zich inzet voor Streekpark Klein Oisterwijk van harte met het bijzondere jubileum!

Mooi dat Streekpark Klein Oisterwijk zich ook al jaren inzet als één van de bezoekerscentra van Het Groene Woud.

Maar natuurlijk organiseert Klein Oisterwijk rondom haar jubileum ook een groots evenement. Op zondag 21 mei strijkt Bravo Brabant! neer op het terrein van het Streekpark. Tijdens dit bourgondische evenement kunnen bezoekers (letterlijk) van de Brabantse gezelligheid proeven en de streek beleven. Het zal duidelijk worden waarom Brabant een ondernemende, succesvolle en innovatieve regio in Europa is. Natuurlijk is er muziek, volop vertier voor de kinderen en heerlijke versnaperingen. Wees welkom!

 

 

Unieke expositie: De Hippe Fotoclub brengt de magie van Het Groene Woud in beeld
Heb je een goed idee? Maak dan gebruik van onze stimuleringsregeling projectinitiatieven!
In beeld: projectbegeleider John Vermeer, vriendelijke aanjager in Het Groene Woud
Dommelbiografie als basis voor inrichting van het landschap: ‘Het stroomgebied van de Dommel’ belicht de rivier van alle kanten
Groene Handdruk van Het Groene Woud besteed aan insectenhotel bij Kinderboerderij Kienehoeve
Uniek boek is voltooid: ‘Het stroomgebied van de Dommel’ belicht de rivier van alle kanten
Nieuwsbrief 30 ARK Rewilding Nederland: 'Brabants Goud', over De Geelders, het Dommeldal en De Beerze
Project PlantenNu in Het Groene Woud van start
Paul Rüpp overleden, voormalig voorzitter Van Gogh Nationaal Park
... in Het Groene Woud