Pompoen- en Sierkalebasdag bij Winery & Herbs in Schijndel

Publicatiedatum: 25-09-2016

Bij Winery & Herbs in Schijndel, tevens bezoekerscentrum van Nationaal Landschap Het Groene Woud, vindt op zondag 2 oktober de pompoen- en sierkalebasdag plaats. Een dag volop activiteiten voor jong en oud.

Op zondag 2 oktober organiseert Winery & Herbs haar pompoen- en sierkalebas dag van 11.00 tot 17.00 uur. Er zijn veel activiteiten om zelf te doen, zoals pompoensnij-activiteiten, schminken, pompoen schieten, lichtjesshow met gesneden pompoenen en een heuse pompoengooi-wedstrijd. Daarnaast zijn er allerlei marktkramen van ondernemers uit de regio en is de streekwinkel en het terras gezellig open. Ook zijn er allerlei gerechten, gemaakt van en met pompoen, te nuttigen. Het Groene Woud is deze dag ook aanwezig. Bij de mobiele informatiekraam, ontdek je precies wat er in het gebied te doen en te beleven is, en dat terwijl de kinderen zich uitleven op het springkussen van Het Groene Woud. Een dag voor zowel jong als oud. Kijk voor meer informatie op www.wineryandherbs.nl. Het bezoekerscentrum bevindt zich aan de Boxtelseweg 23 in Schijndel.

Bezoekerscentrum Het Groene Woud

Nationaal Landschap Het Groene Woud is het beste te ontdekken vanuit een van de acht bezoekerscentra in het gebied. Winery & Herbs in Schijndel is een van deze acht centra. Alle bezoekerscentra geven interessante en relevante informatie over Het Groene Woud, educatieve informatie over natuur en cultuurhistorie en tips over routes om te fietsen, wandelen, kanoën of paardrijden. Ook zijn er kaarten, (natuur)boeken en leuke dingen voor kinderen te koop. Vragen worden beantwoord door deskundige medewerkers. Daarnaast vertelt iedere poort van Het Groene Woud een eigen verhaal via spannende activiteiten, interessante excursies en actieve workshops. Bij Winery & Herbs staan zien, proeven, ruiken en ervaren centraal. In de wijngaard en kruidentuin worden kruiden en druiven maar ook andere groenten en fruitsoorten geteeld. Zelf geproduceerde wijnen, jammen, theeën, sappen en sauzen zijn te koop in de streekwinkel. Veel van deze producten zijn ook tijdens workshops met familie of vrienden zelf te maken.

Klik hier voor een vergroting van de onderstaande flyer.

Nieuwsbrief 33 ARK Rewilding Nederland: 'Brabants Goud', over De Geelders, het Dommeldal en De Beerze
Bijzondere grondoverdracht in Het Groene Woud: ARK Rewilding Nederland draagt natuurgebied De Hemel over aan eigenaren Velder
Drie initiatieven uit Het Groene Woud bekroond als 'Gouden Zaaier 2023'
Zo 10 september: Fruitpersdag in Best
Word Vriend, win een boek! Winnaars januari - juni 2023
Groene Handdruk van Het Groene Woud voor Natuurgroep Gestel
Wederopbouw-kippenhok in ere hersteld aan de Maai in Liempde
Nieuwsbrief 32 ARK Rewilding Nederland: 'Brabants Goud', over De Geelders, het Dommeldal en De Beerze
Groene Handdruk voor Ad en Ine de Kort
... in Het Groene Woud